Vyberte portál:
Tvorba webových stránek v Olomouci

... potřebujete v Olomouci vytvořit, upravit nebo úplně předělat svoje webové stránky? Jednoduše vložte poptávku kliknutím na tlačítko. Nakódujmito vaše zadání zdarma rozešle desítkám registrovaných šikulů na tvorbu webů v Olomouci a okolí. Pak už jen vyberete tu nejlepší nabídku. Nakódujmito ... levněji a bez firem:-)

Aktuální zakázky. Třeba i v Olomouci a okolí

Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.

Responzivní výukový web pro školáky

Potřebuji naprogramovat jednoduchý web pro zadávání a kontrolu úkolů pro žáky I. stupně.

5000 Kč
nabídnutá cena
Náš příběh

Nakódujmito, Nakreslimito a Přeložmito jsou místa, které chtějí dělat radost a být užitečné jak pro ty nadané, tak pro většinu z nás, kterým se to prostě líbí nebo jen potřebují. Ať jde o kresbu, firemní web nebo překlad manuálu do finštiny. Jsme teď vlastně ve fázi druhého pokusu rozjezdu. Držte nám palce :-).

Martin Bedroš
zakladatel portálu Nakódujmito

92

Přes portál Nakódujmito se zadalo již více než 90 zakázek s průměrným hodnocením 4,7 hvězdiček z 5. Jaká bude ta vaše?

Krok I. - zadání zakázky

Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.nakodujmito.cz , nebo do mobilní aplikace Nakódujmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)

VLOŽIT POPTÁVKU
Krok II. - Výběr z nabídek

Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Nakódujmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)

VLOŽIT POPTÁVKU
Krok III. - Hodnocení

Vybraný šikula vaše zadání do domluvě a plně v souladu s jeho nabídkou nakóduje. Po splnění úkolu mu náleží dohodnutá odměna. Forma doručení odměny a předání díla je pouze na vaší dohodě. Zda proběhlo vše jak mělo, se ostatní dozví z vašeho vzájemného hodnocení. A máte hotovo.

VLOŽIT POPTÁVKU