Vyberte portál:
Mobilní aplikace Ústí nad Labem

... potřebujete vytvořit vlastní mobilní aplikaci? Jednoduše vložte poptávku kliknutím na tlačítko. Nakódujmito vaše zadání zdarma rozešle stovkám registrovaných šikulů na kódování mobilních aplikací Android, iOS a dalších. Nakódujmito ... levněji a bez firem:-)

Aktuální zakázky. Třeba i v Ústí nad Labem a okolí

Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.

Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Aplikace pro správu malé farmy
12.4. 00:00 - 31.5. 00:00, Kdekoliv
12.4. 00:00 - 31.5. 00:00
Kdekoliv
12.4. 00:00 - 31.5. 00:00
Vytvořit miniaplikaci o cca 12 stránkách, kde se budou matematicky sčítat zadané hodnoty.
15.2. 00:00 - 1.6. 00:00, Kdekoliv
15.2. 00:00 - 1.6. 00:00
Kdekoliv
15.2. 00:00 - 1.6. 00:00
Responzivní výukový web pro školáky

Potřebuji naprogramovat jednoduchý web pro zadávání a kontrolu úkolů pro žáky I. stupně.

5000 Kč
nabídnutá cena
Náš příběh

Nakódujmito, Nakreslimito a Přeložmito jsou místa, které chtějí dělat radost a být užitečné jak pro ty nadané, tak pro většinu z nás, kterým se to prostě líbí nebo jen potřebují. Ať jde o kresbu, firemní web nebo překlad manuálu do finštiny. Jsme teď vlastně ve fázi druhého pokusu rozjezdu. Držte nám palce :-).

Martin Bedroš
zakladatel portálu Nakódujmito

92

Přes portál Nakódujmito se zadalo již více než 90 zakázek s průměrným hodnocením 4,7 hvězdiček z 5. Jaká bude ta vaše?

Krok I. - zadání zakázky

Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.nakodujmito.cz , nebo do mobilní aplikace Nakódujmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)

VLOŽIT POPTÁVKU
Krok II. - Výběr z nabídek

Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Nakódujmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)

VLOŽIT POPTÁVKU
Krok III. - Hodnocení

Vybraný šikula vaše zadání do domluvě a plně v souladu s jeho nabídkou nakóduje. Po splnění úkolu mu náleží dohodnutá odměna. Forma doručení odměny a předání díla je pouze na vaší dohodě. Zda proběhlo vše jak mělo, se ostatní dozví z vašeho vzájemného hodnocení. A máte hotovo.

VLOŽIT POPTÁVKU