Vyberte portál:

Časté dotazy - Zadavatelé

Co nakódujmito umí?

Nakódujmito je webový portál, díky kterému získáte nabídky šikulů na služby prezentace na internetu vaší osoby, rodiny, firmy, spolku a dalších souvisejících aktivit. Od jednoduchého osobního webu, profilu nebo e-shopu až po vývoj aplikací dle vašeho zadání.

Pro koho je nakódujmito?

Nakódujmito je pro kohokoli z nás, kdo chce prezentovat sám sebe, firmu, produkt, nebo záměr prostřednictvím Internetu, sociálních sítí a:

 • nechce platit ceny velkých firem (ceny šikulů nejsou zatíženy náklady na management a další administrativu větších firem)
 • nevyžaduje garance velkých korporací (práci pro něj odvede student, profi programátor ve volném čase, nebo šikula, kterému je programování koníčkem)
 • uvítá na svou zakázku několik nabídek.
 • potřebuje vyřešit drobnost, která je pro větší firmu naprosto nezajímavá.
 • radši stráví čas s rodinou s přáteli, nebo se mu do toho prostě nechce :-)

 

Jak zadat zakázku a co se děje dál?

Zadání zakázky:

 1. Kliknutím na tlačítko „ZADAT ZAKÁZKU“ se dostane na stránku, kde vyplníte základní údaje o zakázce, jako jsou: předmět zakázky (vybere z přednastavených kategorií) také může zakázku přesněji specifikovat v popisu a doplnit třeba odkazem na podobné dílo, nebo jakýmkoli souborem, který blíže specifikuje zadání.
 2. Na té samé stránce ještě doplníte termín, který vám vyhovuje, datum, do kdy chce dostávat nabídky šikulů a může i navrhnout cenu, kterou si představuje za práci zaplatit.
 3. Pokud jste na nakódujmito poprvé, doplníte kontaktní údaje na vás a heslo pro další přihlášení. Zakázka je tím zadána.

 

Výběr nabídky:

 1. Vaše zadání nakódujmito rozešle všem šikulům, kteří se svými schopnostmi k zadání hodí.
 2. Šikulové postupně reagují svými nabídkami popřípadě dotazy k upřesnění zadání.
 3. V detailu nabídky vidíte základní údaje z profilu šikuly, jeho hodnocení z minulých zakázek a navrženou cenu.
 4. Tu pravou nabídku si můžete vybrat kdykoli v průběhu nebo po uplynutí doby, kterou jste si definovali při zadání zakázky. Stačí kliknout na tlačítko „PŘIJÍMÁM“.
 5. Po vašem výběru té pravé nabídky, vám přeložmito rozešle kontaktní informace na vybraného šikulu a jemu zase na vás.
 6. Šikula vám dle dohody zašle pošle ukázkovou část svého díla, tak aby nebylo pochyb, že dílo bude odvedeno v požadovaném rozsahu a kvalitě.
 7. Pokud jste s ukázkou spokojeni, odesíláte šikulovi slíbenou odměnu a obratem od něj získáváte požadovanou práci ve finální podobě.
 8. Po realizaci zakázky nezapomeňte jeho výkon spravedlivě ohodnotit.

To vše je pro vás jako zadavatele naprosto zdarma.

 

K čemu slouží mobilní aplikace?

Všechny portály slupiny Zadejmito, tedy i vyřešmito jsou podporovány mobilní aplikací pro Android a iOS. Aplikace kromě přihlášení přináší dvě základní funkce, Notifikace a Rozcestník. Notifikace vás informují v reálném čase o jakékoli nové aktivitě kolem vaší zakázky. Rozcestník vám umožňuje obratem reagovat, aniž byste museli sedět u PC. Podmínkou je samozřejmě připojení k Internetu.